ZRUŠENÍ HRÁČSKÉHO ÚČTU A REGISTRACE

Jedním ze způsobů jak zabránit hazardnímu hraní je zrušení hráčského účtu, hráčské registrace.

Bohužel ještě nefunguje Registr osob vyloučených z účasti na hazardních hrách, dle zákona č. 186/2016 Sb. o hazardních hrách, který  je účinný od 1.1.2017.

Je tedy nutné zrušit si hráčský účet u každého jednotlivého provozovatele hazardních her, kde hráčskou registraci a  účet máte.
U společností Tipsport a Chance   stačí ke zrušení napsat žádost o zrušení, oskenovat jí poslat emailem nebo předat na pobočce. Pokud napíšete, že důvodem ke zrušení hráčského účtu a registrace je vaše patologické hráčství, tyto společnosti vám již účet nikdy neobnoví a nikdy vás znovu nezaregistrují.

Společnost Sazka zrušené účty jednotlivých zákazníků už neobnovuje ani jim nedovolí novou registraci, ke zrušení můžete využít některou z možností zaslání žádosti emailem na info@sazka.cz, oznámit požadavek na zrušení telefonicky na  telefonní číslo Kontaktního centra 266 12 12 12, nebo v chatu na internetových stránkách www.sazka.cz.

U ostatních společností musíte postupovat v souladu s Herním řádem nebo Obchodními podmínkami. Většinou je nutné zaslat písemnou žádost doporučeným dopisem do sídla společnosti, ta zruší hráčský účet a registraci do 14 dnů po obdržení žádosti.

Alexander, 25 let:

Chodil jsem s holkou co studovala v Drážďanech, byla tam na koleji a já strašně žárlil. Někdy to bylo tak hrozné, že jsem v noci šel do kasina a tam na všechno zapomněl, docela jsem v tom gamblu začal lítat. Nakonec se na mě vykašlala a já byl skoro na ulici. Odsoudili mne za  úvěrový podvody a budu muset nastoupit do výkonu trestu. Pak se chci jít léčit.


Jaroslav, 25 let:

Jsem dva roky po ústavní léčbě, dodělávám si vejšku, mám dobrou práci a vlastně nemám na žádné pitomosti čas. Začal jsem běhat, chodím na závody a ta hodinka před startem kdy si pokecám s ostatními je krásná, na to se vždycky těším. Neběhám nijak vrcholově, jen pro zábavu, ale stačí mi to.