Kontakty

Zeptejte se na cokoliv, co souvisí s hazardním hraním a léčbou patologického hráčství!

email:  info@neprohrajzivot.cz

telefon: 702 903 750

V zelených a červených rámečcích se zobrazují pravdivé anonymizované příběhy patologických hráčů a jejich blízkých. Obměňují se při novém otevření stránek (stačí zmáčknout F5).

Jiřina, 57 let:

Už nevím, co s manželem udělat. Zrušili jsme jeho účet, aby peníze chodily jen na můj účet a neměl přístup k penězům, které okamžitě prohrál. Udělal si účet u jiné banky. Tak mi odevzdal občanku, aby si nemohl založit další účet. Nahlásil ztrátu a na novu občanku si zase nabral nesmyslné půjčky, zfalšoval doklady o příjmech. Léčit se jít nechce, na ulici ho vyhodit nedokážu. Má slušné zaměstnání, ale i tam mu hrozí že ho vyhodí.


Adam, 44 let:

Za dva roky po rozvodu už to bylo tak zlé, že jsem s obrovskými dluhy skončil v léčebně Kroměříž. Ani to, že jsem jako operativec u kriminálky viděl mnoho sebevražd gamblerů a četl jejich dopisy na rozloučenou, mi nezabránilo hazardně hrát a přijít skoro o všechno, vůbec to nechápu. Abstinuju tři roky, o peníze se mi stará sestra, díky tomu trvala má jediná recidiva pouze  týden a nenasekal jsem skoro žádné nové dluhy. Hodně mi pomáhá chodit na skupinu AG!