Kontakty

Zeptejte se na cokoliv, co souvisí s hazardním hraním a léčbou patologického hráčství!

email:  info@neprohrajzivot.cz

telefon: 702 903 750

V zelených a červených rámečcích se zobrazují pravdivé anonymizované příběhy patologických hráčů a jejich blízkých. Obměňují se při novém otevření stránek (stačí zmáčknout F5).

Ondřej, 39 let:

„Jednou mi moje nová přítelkyně řekla:  „Jak je možné, že děláš patnáct let špičkového kuchaře a nic nemáš, vlastně máš jen dluhy? Těžko jsem jí to vysvětloval, vymyslel jsem si pohádku o neúspěšném podnikání, ale já vlastně vše co vydělám hned prohraju.“


Mária, 34 let:

Do herny mě zavedl můj přítel, byl to gambler, nakonec skončil špatně, spáchal sebevraždu, ale to bylo dlouho po našem rozchodu.  Já do heren chodit nepřestala, byl tam takový klid, u automatu mi bylo dobře, trávila jsem tam hodě času. Ale pak mi to lezlo do peněz, nabrala jsem si půjčky  a bylo mi z toho zle. Často  jsem si v herně říkala, kdyby tak někdo přišel, kdo mě zná a řekl: „Ježíš Mária, co tu děláš, nechceš nějak pomoct?“ Ale nikdo nepřišel a já se bála někomu svěřit. Prasklo to, až když mě doma naháněli kvůli nesplácení půjčky. Chodím k psycholožce a na skupinu Anonymních gamblerů, o peníze se mi stará sestra. Už nehraju čtyři měsíce.