Kontakty

Zeptejte se na cokoliv, co souvisí s hazardním hraním a léčbou patologického hráčství!

email:  info@neprohrajzivot.cz

telefon: 702 903 750

V zelených a červených rámečcích se zobrazují pravdivé anonymizované příběhy patologických hráčů a jejich blízkých. Obměňují se při novém otevření stránek (stačí zmáčknout F5).

Oldřich, 44 let:

V hospodě mám čestné místo a  za ním na zdi jsou nalepený kopie mých nejlepších výherních tiketů, opravdový rány! Všichni si myslej jakej jsem borec a kolik už jsem vyhrál, kolikrát už jsem dal Tipsportu pořádně do palice! Ale já mám miliónový dluhy, prohrávám stále více, nedokážu s tím přestat. Když se napiju piva, všechna moje předsevzetí jdou stranou, nevím co s tím budu dělat, pronásledují mne deprese a myšlenky na sebevraždu.


Lukáš, 43 let

Byl jsem na týdenní dovolené na horách v cizině a měl jsem vypnutý telefon. Po návratu do Prahy jsem měl spoustu nepřijatých hovorů a zpráv. Připomnělo mi to dobu, kdy jsem se skrýval před věřiteli, bál se zapnout telefon  a manželka šílela co se se mnou děje, že se mi nemůže dovolat. Už nehraju tři roky, pomohla mi ústavní léčba v Bohnicích, a zvednout telefon se rozhodně nebojím, je to velká úleva.