Jak poznat, že je váš partner závislý na hazardu?

Pokud máte obavy, že je na hazardu závislý váš partner, doporučujeme přečíst si článek na portálu Fondik.cz s názvem „Jak poznat, že je váš partner závislý na hazardu?

Monika, 34 let:

Nechápu, jak jsem mému příteli mohla  žrát ty jeho věčné lži. Ale že by hazardně hrál mne vůbec nenapadlo, no vlastně jsem tomu odmítala uvěřit. Byl chytrej, pracoval jako obchoďák ve  farmaceutický firmě, vydělával velký peníze, měli jsme se dobře. Pak se něco stalo, já myslela že má nějakou milenku, ale on začal hrát ruletu. Okradl spoustu lidí, sliboval že toho nechá, že to má pod kontrolou. Pak se  zabil v autě. Jeho matka mne nenávidí, myslí že se zabil kvůli našemu rozchodu a odmítá uvěřit že byl gambler.


Matěj, 29 let

Koupil jsem si držák na telefon do auta. Když jsem jel s přítelkyní na výlet, nevadilo mi, že se na něj kouká, vlastně jsem měl radost že nemusím telefon schovávat jako dřív když jsem hrál a naháněli mě věřitelé. Jsem půl roku po ústavní léčbě v Bohnicích a dávám si věci pomalu do pořádku, užívám si svobody bez otroctví hazardu.