Linka pomoci

LINKA POMOCI

S problémy, které vám přináší hazardní hraní, nebo nezvládnuté hazardní hraní vašich blízkých, vám může pomoci naše linka. Podstatné ale je, že pokud si osoba která má problém  s hazarní hrou svůj problém neuvědomí, jsou jakékoliv pokusy o pomoc marné.

Pro rodiče nebo partnery je těžké si přiznat, že jejich dítě nebo partner  hazardní hraní nezvládá, je problémový nebo patologický hráč. Určitě nepomůže, pokud problémy vzniklé hazardní hrou řešíte za ně. Kdo jednou spadl do pasti nezvládnutelného hazardního hraní, ten se z této pasti musí sám vyhrabat. My mu můžeme ukázat cestu, jak to udělat.

 

volejte na: 702 903 750

pokud na váš telefon nebude nikdo reagovat, zavoláme vám zpět nejpozději za šest hodin

pište na: info@neprohrajzivot.cz

odpovíme nejpozději za 24 hodin

Jaromír, 31 let:

Automaty jsem začal hrát na učňáku, v hospodě na nádraží. Žádná holka se mnou nevydržela, já měl vlastně rád jen ten automat, který mi nic nevyčítal,  pořád na mě čekal a bylo mi u něj dobře.  Když jsem zpronevěřil peníze ze zakázky, dostal jsem podmínku, taky jsem kradl věci ze skladu v práci a prodával je. Peníze jsem sháněl všude, udělal i pojistný podvod a byl odsouzen.  Musím nastoupit do výkonu trestu, s hazardem chci přestat, ale nevím, jestli to dokážu.


Matěj, 29 let

Už půl roku nehraju a zase mi začal fungovat mozek. Přihlásil jsem se  na vejšku, kterou mám nedodělanou, protože v mé hlavě byly jen kurzové sázky. Dokud se sázelo na pobočkách, tak to šlo, ale chytrý telefony a live sázky, to byl můj konec. Věnoval jsem tomu naprosto všechen čas! Zrušil jsem si všechny účty, mám telefon pro důchodce a zase začínám normálně žít.