Linka pomoci

LINKA POMOCI

S problémy, které vám přináší hazardní hraní, nebo nezvládnuté hazardní hraní vašich blízkých, vám může pomoci naše linka. Podstatné ale je, že pokud si osoba která má problém  s hazarní hrou svůj problém neuvědomí, jsou jakékoliv pokusy o pomoc marné.

Pro rodiče nebo partnery je těžké si přiznat, že jejich dítě nebo partner  hazardní hraní nezvládá, je problémový nebo patologický hráč. Určitě nepomůže, pokud problémy vzniklé hazardní hrou řešíte za ně. Kdo jednou spadl do pasti nezvládnutelného hazardního hraní, ten se z této pasti musí sám vyhrabat. My mu můžeme ukázat cestu, jak to udělat.

 

volejte na: 702 903 750

pokud na váš telefon nebude nikdo reagovat, zavoláme vám zpět nejpozději za šest hodin

pište na: info@neprohrajzivot.cz

odpovíme nejpozději za 24 hodin

Václav, 34 let:

Manželka byla v porodnici, já jí měl  vyzvednout a neměl sílu odejít z herny! Prohrál jsem peníze na postýlku a další věci co jsem měl zařídit,  drtilo mě, že nevím jak jí to vysvětlím. Zase jsem v práci někoho voblbnul aby mi půjčil, manželce zase něco nakecal, proč jsem nepřijel včas a zařídil jen pár věcí. Ani ten můj malej syn mě nedokázal od gamblu zastavit, už jsem nechtěl žít, přiznat závislost na automatech bylo horší než myšlenky na smrt, napadlo mě narvat to v autě do nějakýho sloupu a vše skončit.


Stanislav, 22 let:

Lhal jsem všem, až později mi došlo že zbytečně, skoro všichni to časem věděli. Táta je doktor a jednou se na mě sesypala celá rodina, ať vyklopím co mám za dluhy, děsně mě začali mačkat, babička, děda i strejda. Stejně jsem jim řekl jen část, ale i to s nima zamávalo, hlavně zastavená půlka baráku u lichvářů. Táta mi s tím pomohl,  ale ještě dva roky utrpení trvalo, než jsem nastoupil ústavní léčbu. Začalo to pokerem,  byl jsem fakt dobrej, jenže mě zničily automaty, tam to bylo rychlý.  Teď to vypadá, že si dodělám vejšku.