Linka pomoci

LINKA POMOCI

S problémy, které vám přináší hazardní hraní, nebo nezvládnuté hazardní hraní vašich blízkých, vám může pomoci naše linka. Podstatné ale je, že pokud si osoba která má problém  s hazarní hrou svůj problém neuvědomí, jsou jakékoliv pokusy o pomoc marné.

Pro rodiče nebo partnery je těžké si přiznat, že jejich dítě nebo partner  hazardní hraní nezvládá, je problémový nebo patologický hráč. Určitě nepomůže, pokud problémy vzniklé hazardní hrou řešíte za ně. Kdo jednou spadl do pasti nezvládnutelného hazardního hraní, ten se z této pasti musí sám vyhrabat. My mu můžeme ukázat cestu, jak to udělat.

 

volejte na: 702 903 750

pokud na váš telefon nebude nikdo reagovat, zavoláme vám zpět nejpozději za šest hodin

pište na: info@neprohrajzivot.cz

odpovíme nejpozději za 24 hodin

Ivo, 30 let:

Kurzový sázky hraju od šestnácti, když mi bylo dvacet, začalo mne to slušně živit, byl to krásná doba. Ale trvala tak dva roky, pak mi to začalo žrát strašně moc času, dost jsem prohrával a snažil se dohnat ztráty. Zkoušel jsem všechno možný jak s tím přestat včetně pobytu na psychiatrii. Dal jsem revers, strašně mě to tam štvalo, ale vlastně jsem chtěl hrát. Mám podmínku za zpronevěru, zase hraju, dluhy rostou, nevím co s tím, napadají mne hrůzné myšlenky jak s tím vším navždy skoncovat.  Nová přítelkyně o tom neví.


Alex, 22 let:

Od šestnácti jsme začal  s pokerem, pak  k tomu přidal i ruletu, automaty  a kurzový sázky. Několikrát to na mě doma prasklo, ale já hrál pořád dál. Vzpomínám, jak jsem měl schovanej tiket z Tipsportu pod baterkou v mobilu a ten zapomněl doma. Jak jsem se strašně bál, že ho naši najdou. Vyhodili mě z vejšky. Teď už rok pravidelně chodím na doléčovací skupinu do Bohnic a vypadá to, že se vrátím do školy.