Linka pomoci

LINKA POMOCI

S problémy, které vám přináší hazardní hraní, nebo nezvládnuté hazardní hraní vašich blízkých, vám může pomoci naše linka. Podstatné ale je, že pokud si osoba která má problém  s hazarní hrou svůj problém neuvědomí, jsou jakékoliv pokusy o pomoc marné.

Pro rodiče nebo partnery je těžké si přiznat, že jejich dítě nebo partner  hazardní hraní nezvládá, je problémový nebo patologický hráč. Určitě nepomůže, pokud problémy vzniklé hazardní hrou řešíte za ně. Kdo jednou spadl do pasti nezvládnutelného hazardního hraní, ten se z této pasti musí sám vyhrabat. My mu můžeme ukázat cestu, jak to udělat.

 

volejte na: 702 903 750

pokud na váš telefon nebude nikdo reagovat, zavoláme vám zpět nejpozději za šest hodin

pište na: info@neprohrajzivot.cz

odpovíme nejpozději za 24 hodin

Ilona, 28 let:

Chodila jsem s Karlem půl roku, když se zabil. Vjel s autem pod kamión v protisměru, nebrzdil, všichni si mysleli že šlo o mikrospánek. Ale pak se začaly objevovat divné věci, kterým jsem nerozuměla. Napůjčoval si obrovské sumy peněz, snad i něco ukradl v práci,  no a mě pomalu začalo docházet, že byl patologický hráč, i když to přede mnou skrýval. Nechápala jsem proč občas někam zmizel a nebral mi telefon, proč měl někdy tak příšernou náladu a jindy byl zase v eufórii a rozhazoval peníze.


Lukáš, 43 let

Byl jsem na týdenní dovolené na horách v cizině a měl jsem vypnutý telefon. Po návratu do Prahy jsem měl spoustu nepřijatých hovorů a zpráv. Připomnělo mi to dobu, kdy jsem se skrýval před věřiteli, bál se zapnout telefon  a manželka šílela co se se mnou děje, že se mi nemůže dovolat. Už nehraju tři roky, pomohla mi ústavní léčba v Bohnicích, a zvednout telefon se rozhodně nebojím, je to velká úleva.