Linka pomoci

LINKA POMOCI

S problémy, které vám přináší hazardní hraní, nebo nezvládnuté hazardní hraní vašich blízkých, vám může pomoci naše linka. Podstatné ale je, že pokud si osoba která má problém  s hazarní hrou svůj problém neuvědomí, jsou jakékoliv pokusy o pomoc marné.

Pro rodiče nebo partnery je těžké si přiznat, že jejich dítě nebo partner  hazardní hraní nezvládá, je problémový nebo patologický hráč. Určitě nepomůže, pokud problémy vzniklé hazardní hrou řešíte za ně. Kdo jednou spadl do pasti nezvládnutelného hazardního hraní, ten se z této pasti musí sám vyhrabat. My mu můžeme ukázat cestu, jak to udělat.

 

volejte na: 702 903 750

pokud na váš telefon nebude nikdo reagovat, zavoláme vám zpět nejpozději za šest hodin

pište na: info@neprohrajzivot.cz

odpovíme nejpozději za 24 hodin

Jiří 32 let:

„Myslej  jsem, že to bude tutovka, ale prohrál jsem peníze na společnou dovolenou s přítelkyní. Když jsem na ten fotbal koukal, měl jsem nervy v hajzlu, potom přišla strašná depka. Nevím, jak to přítelkyni říci, zkusím si ještě někde půjčit.“


Jaroslav, 25 let:

Jsem dva roky po ústavní léčbě, dodělávám si vejšku, mám dobrou práci a vlastně nemám na žádné pitomosti čas. Začal jsem běhat, chodím na závody a ta hodinka před startem kdy si pokecám s ostatními je krásná, na to se vždycky těším. Neběhám nijak vrcholově, jen pro zábavu, ale stačí mi to.