Jak vydělat hazardem

 

Provozováním hazardních her se dají vydělat obrovské peníze, získat neskutečné bohatství, zabezpečit rodinu na několik generací dopředu.

   Stačí vlastnit hazardní firmu, společnost, která prodává šance na výhru. Šance na výhru, nebo iluze o výhře, je luxusní zboží, není třeba ho složitě vyrábět, skladovat, nekazí se. 
   V roce 2017 byly hrubé příjmy legálních provozovatelů hazardních her v České republice 39 800 000 000,-Kč, to je více než rozpočty Ministerstva kultury, Ministerstva životního prostředí a Akademie věd ČR (dohromady 30 miliard korun).  Společnost Tipsort net a.s., jednička českého sázkového trhu, měla v roce 2017 zisk po zdanění 803 140 000,- Kč. Sazka a.s. měla v roce 2018 čistý zisk po zdanění 972 000 000,- korun.

   Denise Coates, ředitelka a majitelka největšího podílu v online hazardní firmě Bet365 si v roce 2018 vyplatila odměnu ve výši 265 milionů liber, v přepočtu přes 7,5 miliardy korun. Společnost Bet365 čelí ve Velké Británii řadě žalob pro vykořisťovací a protiprávní postupy vůči svým zákazníkům. Na pomoc osobám s diagnózou patologické hráčství nevěnovala společnost Bet365 jedinou libru.

   Vždy se najde dost lidí kteří touží po rychlém bezpracném zisku, nebo hledají zapomenutí na své problémy a svůj těžký život při vzrušení  z hazardní hry a snění o výhrách. Někteří přitom propadnou patologickému hráčství, gambling disorder, tím zcela zničí život sobě a svým blízkým. Patologických hráčů je v populaci okolo jednoho procenta a přispívají významným podílem k zisku hazardních společností.

   Kdyby u vás zastavil na ulici luxusní mercedes, z něho vstoupil blahobytně vypadající manažer hazardní firmy a přikázal Vám, abyste veškeré peníze, které dokážete jakýmkoliv způsobem sehnat odevzdával majiteli hazardní firmy, který tráví život na luxusní jachtě v Karibiku, nebo si honí ego v Monaku, jistě byste ho považoval za drzého blázna. Nebo kdyby Vám někdo poslal esemseku na mobil: „Odevzdávej všechny peníze!“. Ale když to na vás zkusí s nabídkou rychlého a bezpracného zisku, může se z vás stát otrok, patologický hráč, který má v hlavě jen iluzi o výhře a spoustu hráčských bludů.

   Nefunguje to na každého, ale možná právě vy máte nějaké dispozice stát se patologickým hráčem. Jestli si myslíte že peníze znamenají štěstí, nejste spokojený se svým životem, nejste zvyklý tvrdě a dlouho pracovat než přijde výsledek, nebo hledáte nějakou činnost u které můžete zapomenout na vaše problémy, můžete se stát otrokem hazardního hraní.

Vděku se nedočkáte!

   Peníze, které jste prohráli v hazardu už nikdy neuvidíte, hazardní firma není spořitelna. Až majitelům hazardních firem  nanosíte opravdu hodně peněz o které připravíte svoji rodinu, až se nesmyslně zadlužíte, přijdete o práci a bydlení, budete úplně sám,  tak to majitelé hazardních společností vůbec neocení! Nepomohou vám. Nerozdělí se o peníze, které jste mu vy a podobní troubové nanosili! Nenechají vás přespat ve svých luxusních rezidencích! Oni se vám nakonec vysmějí! Řeknou, že vás nenutili  dávat jim peníze, že jste se sám a svobodně rozhodl. Nebudou si o vás myslet nic hezkého, ale peníze od vás, které jste získal všemožnými způsoby a prohrál jim vadit nebudou.

   V posledních letech, úměrně tomu jak rostou zisky online hazardu, přibývá v ústavní léčbě patologického hráčství osob, které propadly této nemoci při online live sázkách na dílčí události ve sportovních utkáních. Díky chytrým mobilním telefonům mají hráči možnost hrát 24 hodin denně, utajeně, jsou podrobováni velmi preciznímu a na míru každého hráče připravovaného marketingu. Hazardní firmy mají o svých zákaznících obrovské množství údajů, vyhodnocují jejich hráčské chování a sledují jejich chování na internetu.

Josef 28 let:

Našel jsem na internetu návod jak vydělávat na ruletě. Fungovalo to skvěle, první den jsem vydělal dvanáct tisíc! Pamatuji, jak jsem si počítal, kolik si takhle vydělám  a co všechno si koupím. Ale občas se mi nedařilo, myslel jsem, že musím vytrvat a urvat to pořádnejma prachama. Napůjčoval jsem si dost peněz a pak zpronevěřil firemní peníze. Čekám na soud a nevypadá to dobře, jsem v podmínce za neplacení alimentů.“


Barča, 22 let:

Začala jsem hrát před čtyřmi roky, po diskošce  chodila naše parta do kasína, kluci hráli automaty a ruletu a mě to bavilo, měla jsem vždycky štěstí. Pak jsem se tam chodila uklidňovat sama, i když tajně aby mě nikdo neviděl, styděla jsem se za to. Pak přišly prohry, půjčky nejdřív u bank, pak u Providentu a další nebankovní. Když to prasklo, začal mě s tím přítel vydírat a ovládat, stále hrozil že to řekne našim, toho jsem se strašně bála a taky mi něco napůjčovali.  Bylo to nejstrašnější období mého života! Pomoha mi kámoška, společně jsme šli na skupinu Anonymních gamblerů, já potom také k psycholožce která se na gambling specializuje. Řekla jsem to našim, mamka mi spravuje peníze  a chodíme  spolu nakupovat, vždycky si uděláme krásné odpoledne, zajdem na kafčo, pokecáme, cítím se zase svobodná.