BLOKOVÁNÍ STRÁNEK S HAZARDEM

Zablokování stránek s hazardní hrou je jedním ze způsobů jak zvýšit šanci vyhnout se dalším ztrátám

Není to způsob jak se vyléčit z patologického hráčství, ale je to dobrý start a  jasné rozhodnutí přestat dále prohrávat peníze a svůj čas.

Je to zablokování na základě vašeho rozhodnutí, stačí k tomu nainstalovat příslušný software na zařízení, které k hazardní hře při dálkovém připojení používáte.

Zde jsou odkazy na tři nejlepší programy pro blokování hazardu na internetu:

Gamban https://gamban.com/  (pro Mac OS X nebo  Windows computer, stažení zdarma)

GamBlock   www.gamblock.com (pro Windows computers a Android phones)

BetFilter  www.betfilter.com   (pro Windows computers, Mac a Android phones)

 

Jiří, 38 let

Měli jsme v restauraci moc šikovného provozního, vydělával si u nás slušné peníze, pak dělal manažera dvou restaurací, ale nakonec si otevřel vlastní podnik. Moc mu to nešlo, vzal si tam výherní automaty a začal na nich hrát. Chytrej kluk a úplně zblbnul. Pak hrál stále víc a i jinde  v hernách, rozvedl se, prohrál byt co mu zůstal po rozvodu za čtyři miliony, objednal si nějaké kamiony oblečení které nezaplatil  a rozprodal a potom zmizel.  Je nezvěstný tři troky, myslíme, že se zabil, nebo ho někdo zabil.


Barča, 22 let:

Začala jsem hrát před čtyřmi roky, po diskošce  chodila naše parta do kasína, kluci hráli automaty a ruletu a mě to bavilo, měla jsem vždycky štěstí. Pak jsem se tam chodila uklidňovat sama, i když tajně aby mě nikdo neviděl, styděla jsem se za to. Pak přišly prohry, půjčky nejdřív u bank, pak u Providentu a další nebankovní. Když to prasklo, začal mě s tím přítel vydírat a ovládat, stále hrozil že to řekne našim, toho jsem se strašně bála a taky mi něco napůjčovali.  Bylo to nejstrašnější období mého života! Pomoha mi kámoška, společně jsme šli na skupinu Anonymních gamblerů, já potom také k psycholožce která se na gambling specializuje. Řekla jsem to našim, mamka mi spravuje peníze  a chodíme  spolu nakupovat, vždycky si uděláme krásné odpoledne, zajdem na kafčo, pokecáme, cítím se zase svobodná.