BLOKOVÁNÍ STRÁNEK S HAZARDEM

Zablokování stránek s hazardní hrou je jedním ze způsobů jak zvýšit šanci vyhnout se dalším ztrátám

Není to způsob jak se vyléčit z patologického hráčství, ale je to dobrý start a  jasné rozhodnutí přestat dále prohrávat peníze a svůj čas.

Je to zablokování na základě vašeho rozhodnutí, stačí k tomu nainstalovat příslušný software na zařízení, které k hazardní hře při dálkovém připojení používáte.

Zde jsou odkazy na tři nejlepší programy pro blokování hazardu na internetu:

Gamban https://gamban.com/  (pro Mac OS X nebo  Windows computer, stažení zdarma)

GamBlock   www.gamblock.com (pro Windows computers a Android phones)

BetFilter  www.betfilter.com   (pro Windows computers, Mac a Android phones)

 

Peter, 30 let

Bol som v Prahe rok,  hazard úplne ovládol môj život. Nemohol som ďalej, depresia, hanbil som sa za vyhadzov z práce, dlhy, bol som sám. Išiel som do metra skočiť pod vlak. Na schodoch mi zazvonil telelefon. Volal môj otec. Rozplakal som sa a všetko mu povedal. Prišiel za mnou.


Matyáš, 31 let:

(Abstinuje od hazardní hry a alkoholu jeden rok po ústavní léčbě, pravidelně dochází na skupinu Anonymních gamblerů a jednou měsíčně k psycholožce.) Pamatuji si, že když jsem jel někam na školení, mé peníze  na zaplacení pobytu v hotelu zmizely v automatech hned první noc. Pak jsem si různě půjčoval, lhal že mám nějak zablokovanou kartu, dokonce jsem i několik lidí okradl. Teď jsem jel na týdenní školení, zaplatil vše hned první den při příjezdu a mohl se na všechno pořádně soustředit.